درباره ما

درباره ما

درباره ما

هویت Takuser  یک استارتاپ است و جایی برای خرید و فروش انواع اکانتهای رسانه های اجتماعی، بازی ها، لوگو، نام برای محصولات و شرکتها، برندها. همچنین Domain  ها (آدرس های اینترنتی سایتها) و سایتهای آماده.

هدف ما

ایجاد مکانی برای ارتباط میان افراد خلاق و کسانی که به دنبال ایجاد کسب و کار هستند و تمایل دارند از خلاقیت افراد ایده پرداز و خلاق استفاده نمایند.

کسانی که در پی ایجاد کسب و کار هستند و سرمایه لازم را در اختیار دارند اما برای شروع کسب و کار نیاز به نام، لوگو، برند، سایت و رسانه های اجتماعی دارند، می توانند نیازهای خود را از طریق سایت Takuser و کاربران خلاق در این محیط تهیه نمایند.

کسانی که دارای خلاقیت ایجاد نام های مناسب برای کسب و کارها هستند، می توانند نام ها، لولگو ها وDomain  ها را انتخاب و ثبت نمایند و در سایت Takuser برای آنها مشتری پیدا کنند.

در نتیجه Takuser می تواند جایی برای کسب درآمد کاربران خلاق و همچنین محلی برای پیدا کردن نام های مناسب کسانی باشد که به دنبال شروع کسب و کار خود هستند.

بله: این استارتاپ نیازهای شما را برطرف می کند.

چرا از تک یوزر یا شرکت ما را انتخاب نمایید ؟

 به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در 

این شرکتها به ما اعتماد دارند *
OIP (13)

قابلیت اطمینان

 به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در 

OIP (13)

تضمین کیفیت

 به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در 

OIP (13)

دست آورد

 به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در  به متنی آزمایشی و بی‌معنی در 

سوالاتتان را بپرسید؟

برای ثبت نام شماره تماستان را وارد نمایید در اسرع زمان با شما تماس میگیریم  ..